Pronájem chalup

Tož vitajte u nás!

Vítáme Vás na Moravě, na Valašsku. Nabízíme možnost strávit Vaši dovolenou v překrásném prostředí valašských chalup ve Velkých Karlovicích v údolí Miloňov. Budete zde obklopeni čistou přírodou Moravy a Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Můžete u nás nerušeně relaxovat, ať již aktivním sportem či nejrůznějšími výlety do přírody, která na Vás čeká už za okny našich prostorných chalup.
Po návratu z výletů a sportovních aktivit můžete trávit odpočinek uvnitř moderně zařízených, ale přesto stylových valašských dřevěnic. Za okny chalup se přitom pasou v domácí oboře daňci. Ve starší chalupě najdete například centrální místnost s francouzským krbem. K dispozici je i kompletně vybavená kuchyňka a nechybí ani celoroční elektrická sauna. V Chalupě jsou k dispozici i dvě samostatné ložnice, kde je celkem 9 lůžek.Starší chalupa
Parkování u našich chalup máte přímo u objektů. Odpočívat můžete i na velké klidné zahradě, kde je pro vás připraveno posezení. Můžete si zde grilovat i opékat. Naši návštěvníci mají rádi i zahradní jezírko s duhovými pstruhy.
Detailní informace o chalupách, ve kterých máte možnost se ubytovat, naleznete v menu pod odkazem Chalupy. Informace o tom, jak se k nám dostanete, včetně přesné polohy, pro Vaši GPS navigaci, najdete pod odkazem Poloha. Jelení stádoZajímavé informace o ještě zajímavějším okolí se objeví pokud kliknete v menu na odkaz Okolí. Můžete se k nám podívat z pohodlí domova a prohlédnout si vše, co Vás bude zajímat kliknutím na odkaz Fotogalerie. O našich příjemných cenách se přesvědčíte po kliknutí na odkaz Ceník, kde si můžete spočítat kompletní cenu Vašeho pobytu u nás. Pokud chcete znát nezávislý názor, tak klikněte na odkaz Vzkazy, kde si můžete přečíst, jak se u nás líbilo jiným. A poslední odkaz je nejdůležitější, Kontakt na nás, kde si můžete pobyt rezervovat, či objednat.
Těším se na Vaši návštěvu

                                                 František Novosad

PS: Nově jsme pro vás připravili i krále českých lesů jelena a jeho doprovod. Najdete je u chaty, která se dříve nazývala u lesní školky. Nyní je to Chata u jelení obory.

Virtuální prohlídka:

 

Exterier: